web tasarım ankara

WEB TASARIM ANKARA

Web tasarım Ankara'da profesyonel olarak Fobe Yazılım ile gerçekleşir. Bu konuda kendimize hiç mütevazi davaranamıyoruz. Çünkü bizimle çalışan hiçbir firma Fobe Yazılım çalışma anlayışından vazgeçmedi. Bu nedenle tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Web tasarım detaylara önem vermekten geçer. Yapılan kodlama sistemi teknolojiye ne kadar yakın ise , arama motorlarında tercih edilen web sitesi olarak üst sıralarda görünür.
Buda firmanızı sektörde ön plana çıkarmak ve finansal gücünüzü artırmak demektir.

Özetlemek gerekirse iyi tasarım, iyi kodlama, sosyal medya ağları, kullanıcı dostu yönetim paneli ile web sitenizi en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Yaptığımız tüm web sitelerinde müşteri memnuniyeti garantisiz veriyoruz.

web tasarım ankara

Google Seo Çalışması Ankara

Google seo çalışması konusunda bizi müşterilerimize sormanızı tavsiye ederiz. Türkiyenin en zor sektörlerinde yakaladığımız başarılar ile sektörde adımızı duyuruyoruz.
Seo çalışması sabır ve emek gerektiren bir iştir. Kendini gerçekten internet dünyasında görmek isteyen ve bu konuda kararlı olan herkesin başarıya ulaşmasını garanti ediyoruz.
Arama motorlarında en popüler olan hiç kuşkusuz Google, fakat ilk 10 da yerinde azaldığını sizden başka bir çok firmanında çaba gösterdiğini unutmamak gerekir. Bu nedenle konuyu uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz.

Özetlemek gerekirse iyi tasarım, iyi kodlama, sosyal medya ağları, kullanıcı dostu yönetim paneli ile web sitenizi en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Yaptığımız tüm web sitelerinde müşteri memnuniyeti garantisiz veriyoruz.

ankara web tasarım

YAZILIM GELIŞTIRME

Yazılım sayesinde firmalar işleyişlerini ve süreçleri çok daha rahat bir şekilde kontrol altına alabilmektedirler. Mevcut ticari yazılımlara yapılan ek ilave modüller veya en baştan sadece firmaya özgü yazılımlar yapılabilmektedir.

ankara web tasarim

NETWORK ÇÖZÜMLERI

Günümüzde hızla gelişen iletişim ve ağ teknolojileri, özel sektör işletmeleri ve kamu kuruluşları için iş süreçlerinde optimum maliyet ve yüksek verimlilik sağlayarak rekabet avantajı elde etmenin vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

ankara web tasarim

BILGI TEKNOLOJILERI DANIŞMANLIĞI

Kurumsal ihtiyaçlarınıza ve büyüme hedeflerinize uygun olarak, ekonomik ve teknolojik çevreyi analiz eden bir yaklaşımla çalışır. Tecrübesi ile bilişim sektöründe size kurumsal danışmanlık hizmeti sunar. Yönetim bilgi sistemleri, teknolojik alt yapı, network, mobil cihazlar, entegre yönetim sistemleri ve finansal süreçler konularında sizlere çözüm yolları sunar.

Ankara web Tasarım

GOOGLE & FACEBOOK REKLAMLARI

Bu Logonun Sizin için Anlamı Nedir? Firmanızın sanal dünyada da ilk sırada yer alması bu logolar için sanırım yeterli cevap olacaktır.

web tasarım ankara

DÜŞÜK MALİYET TAM GÜVENLİK LİNUX GÜVENLİK DUVARI

Ağımıza gelebilecek iç ve dış tehlikelere karşı güvenle koruyabilir. Kullanıcı bazlı güvenlik duvarları oluşturabilirsiniz. Ağımızda bulunan kullanıcıların sistem güvenliğini tehlikeye sokmaması için ve daha etkin bir iş performası alabilmek için kişilerin gereksiz ve tehlikeli gördüğünüz web sitelerine erişimini engelleyebilirsiniz.

web tasarim ankara

OTOMATİK YEDEKLEME SİSTEMLERİ - NAS (NETWORK-ATTACHED STORAGE)

Temelde amaçları asıl veriyi tutmak değil verinin yedeğinin alınması olan bu sistemler gerek ağ yapılarının hızlanması gerekse kendi içlerinde RAID, Miror ( Başka bir NAS ile ) ve HA ( Yüksek Bulunurluk yine başka bir NAS ile ) çalışabilmeleri sayesinde asıl verinin tutulduğu güvenilir cihazlar haline gelmişlerdir.

web tasarim ankara firmalari

ANAHTAR TESLİMİ TEKNOLOJİK YAPILAR

İş akışınızın aksamdan güvenli bir şekilde ilerlemesi sağlam oluşturulmuş yapılarla mümkündür. Bu anlamda sunucular, switch ve kablolama sistemleri, güvenlik sistemleri gibi bir çok önemli konuda seçimlerin en iyi şekilde yapılması gerekir. Nelerin gerekli nelerin gereksiz olacağı profesyoneller tarafından seçilmelidir.

web sitesi ankara

BAKIM ANLAŞMALARI

Çok sayıda bilgisayarınız ve bilişim ürününüz var. Sisteminizde meydana gelen her herhangi bir hata ve arızalanmada teknik servis çağırmak zorunda kalıyor ve sorunlarınıza anlık geçici çözümler bulmaya gayret ediyorsunuz. Bu durum, kısa zaman içerisinde oldukça maliyetli bir hal almaya başlar.Servis sürelerince yaşadığınız iş kaybı da ayrı bir maliyet olarak karşınıza çıkar.