• 0850 532 36 23
 • 0555 302 00 30
 • erozaydin@gmail.com
e-ticaret fobe yazılım

E-Ticaret Yapısının Kurulması

İşinizi internete taşırken E-ticaret sitesi kurmak ilk aşamadır. Fobe Yazılım'ın e-ticaret web sitesi şablonlarından herhangi birisini seçerek başlayabilirsiniz.
Dilerseniz tamamen size özel tasarım isteyebilirsiniz. Önemli olan kurulan e-ticaret sitesinin arama motorları ve sosyal medya ile uyumlu olmasıdır.
Hızlı satış, hızlı yükselme ve pazarda yerinizi almak, öncelikle sağlam alt yapıya sahip bir tasarımdan geçer.

Fobe Yazılım'ın e-ticaret paketlerini inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz.

E-Ticaret Sitenizi Yönetelim

E-ticaret siteniz kuruldu ve artık pazara girme adımına geçebilirsiniz. Bu konuda tecrübeye sahip değilseniz Fobe Yazılım Ekibi size yardımcı olmak için hazır.
Markanızın duyurulması, ürün ve hizmetlerinizin pazarlanması için gerekli tüm adımlar ekibimiz tarafından sağlanacaktır.
Aktif sosyal medya kullanımı, google ve diğer arama motorlarında ürün ve hizmetlerinizin yer alması için çalışmalar yapılacaktır.

e-ticaret yönetim paneli Fobe Yazılım

Fark Yaratacak Fikirler İle Bir Adım Önde Olun

Yılların verdiği tecrübe ile hangi ürünlerde nasıl işlemler yapılacak, sektörün analizi yapılarak popüler adımlar nasıl atılacak ve stratejiler nasıl geliştirilecek.
İşte tam bu noktada Fobe Yazlım çözüm merkezi haline gelmektedir. İnternet satışı tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

E-Ticaretin Bazı Püf Notaları


 •   Blog

  Satışları artırmaya, müşteri katılımını yükseltmeye ve markanızın SEO gücünü artırmaya yardımcı olabilecek bir çevrimiçi makale koleksiyonudur. Blog ürünlerinizin pazarlama gücünü artıracaktır.


 •  CTA

  CTA Call to Action, yani Eylem Çağrısı anlamına gelir. Güçlü pazarlama içerikleri her zaman müşterilere bir sonraki adımda ne yapması gerektiğini bildiren hareket mesajı içerir.


 •  CTR

  CTR Click-Through Rate yani Tıklama Oranı anlamına gelir. Tıklama oranınız, CTA’nıza tıklayan sitenizin ziyaretçilerinin veya e-posta alıcılarınızın yüzdesidir.


 •  Yazılım Standartlarımız

  Web sayfasının yapılması sürecinde; Asp.Net, Ms Sql Server, Html 5, Css3, Ajax, Bootstrap, JavaScript, Jquery gibi birçok materyal kullanılmaktadır. Tasarımlarımızda özgünlüğe dikkat ediyoruz. Kodlarımızı güvenlik testlerinden geçirerek web sitesini yayınlıyoruz. Mobil ve diğer tüm cihazlara uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.


 •  Sosyal Medya

  Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal medya siteleri yalnızca bireysel kullanıcılar için değildir. Sosyal medyada kurumsal profiller oluşturarak, markanızın içerik, özel teklifler ve faydalı bilgiler sunarak daha fazla iş çekmesini sağlayabilirsiniz. Sosyal medya pazarlaması, ücretsiz ve ödemeli olanakları içerir.


 •  Alan Adı

  Alan adı, müşterilerin sitenize gitmek için tarayıcılarına yazdığı, fobeyazilim.com gibi bir web adresidir. Güçlü online pazarlama, sağlam bir alan adı ile başlar. Alan adınızın markanıza uyduğundan, profesyonelliğinizi gösterdiğinden ve insanların ilgisini çektiğinden emin olun.


 •  Online Pazarlama

  E-ticaret, çevrimiçi ürün ve hizmet satışı anlamına gelir. İşletmenizin kapasitesinin önemi yoktur. Küçük büyük tüm işletmeler e-ticaret sistemi kurabilirler. Mühim olan geçici bir heves olarak değil gelir kaynağı olarak ileriye dönük bir gayret içinde olmaktır.


 •  Anahtar Kelime

  Anahtar kelimeler, insanların sitenizi bulmak için kullanacağı terimlerdir. Örneğin, Ankara’da çalışan bir nakliye firması iseniz, bazı en iyi anahtar kelimeler "nakliyat", "nakliye evden eve" ve "Ankara" olacaktır. Etkili online pazarlama, içeriğinizi belirli anahtar kelimeler için optimize etmeye bağlıdır. Arama motorlar (ör. Google, Bing, Yahoo) bu anahtar kelimeleri kullanarak arama sonuçlarında hangi web sitelerinin çıkacağını belirler.


 •  Firma Rehberi

  Tüketiciler Yelp, Facebook ve Google gibi siteleri kullanarak bulundukları bölgedeki "Pizza" veya "Tırnak bakım salonları" gibi belirli kategorilerde arama yapar. İşletmenizin bu arama sonuçlarında görünmesi için firma rehberinizi optimize etmeniz gerekir.


 •  Arama Motoru Optimizasyonu (Seo)

  SEO Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir, yani sitenizi arama motorları için en ideal hale getirmektir. SEO, Google, Bing, Yahoo, Yandex! ve diğer arama motorlarında yüksek sonuçlar elde etmek için çok önemlidir. Bunlar gibi arama motorları, en ilişkili siteleri getirmek için anahtar kelimeleri ve diğer SEO öğelerini arar.


E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ama Bilgim Yok?

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum ama nereden başlamalıyım derseniz; ilk olarak yapınıza uygun bir tasarım ile elektronik ticaret pazarına adım atmanız gerekiyor.
İnsanların kolay kullanabileceği bir e-ticaret sitesi en önemlisidir. Site ürün odaklı olmalı, kolay ve anlaşılır bir yapıya sahip olmalıdır.

E ticaret yönetim panelini iyi kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerin adı, açıklaması varsa varyans değerleri, indirim ve kampanyalar, vitrin uygulamaları gibi işlemleri kolay yapabilmeniz gereklidir.
Sosyal Medyanın aktif olarak kullanılması ürün ve hizmet tanıtımınızda oldukça etkili bir yöntemdir.
Türkiye'de popüler satış sitelerine üye olmak başka bir marka duyurma stratejisidir. Hatta kolay yollarında biri diyebiliriz.
Ürünlerinizin seo anahtar kelimeleri, linkler ve metaların doğru ve etkin bir şekilde girilmesi son derece önemli bir diğer maddedir.
Eğer hiç tecrübeniz yoksa bizden yardım alabilirsiniz.

E-ticaret kod yapınızın sağlam olması çok önemli bir konudur. İşlerinizin yoğun olduğu bir dönemde sitenizin durması veya geç açılması imaj kaybına yol açacaktır.
Sağlam kod yapısı ve hızlı sunucular ile sorunsuz bir e-ticaret konusunda Fobe Yazılım size garanti veriyor.

E-ticaret 24 saat açık bir dükkana benzer. Bu nedenle durmamasu gerekir.
Biz bu durumun farkındayız, %99 luk uptime ile sorunsuz e-ticaret Fobe Yazılım'da.

E-Ticaret Sitesinemi İhtiyacınız Var

Fobe Yazılım Ekibi telefonun diğer ucunda bekliyor. Tüm Soru ve görüşleriniz için bizi arayın.