Hayalinizdeki Web Sitesine
Ulaşmak Artık Çok Kolay

Web Sitenizi Fobe Yazılım farkıyla oluşturun.

Web tasarım profesyonel olarak Fobe Yazılım ile gerçekleşir. Bu konuda kendimize hiç mütevazi davaranamıyoruz. Çünkü bizimle çalışan hiçbir firma Fobe Yazılım'ın çalışma anlayışından vazgeçmedi.

Bu nedenle tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Web tasarım detaylara önem vermekten geçer. Web sayfa tasarımı teknolojiye ne kadar yakın ise , arama motorlarında tercih edilen web sitesi olarak üst sıralarda görünür. Buda firmanızı sektörde ön plana çıkarmak ve finansal gücünüzü artırmak demektir.


İyi tasarım, iyi kodlama, güvenlik, kullanıcı dostu yönetim paneli ile web siteniz fark yaratacak. Yaptığımız tüm web sitelerinde müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Fobe Yazılım Ekibi konusunda ihtisas sahibi kişilerden oluşan profesyonel bir kadrodur. İsteklerinizi anlama noktasında kolay çözümler üretebilmektedir. Dünyada kullanılan en popüler yazılım dilleri ve görsel tasarım komponentleri ile çözümlerinde ileriye dönük, güncelliğini koruyan çalışmalar sunmaktadır.
 • Responsive Tasarım

  Web siteniz hazırlanırken tüm cihazlarla tam uyumlu olması gerekir. Pc, tablet, akıllı telefon uyumluluğu ile hedef kitlenizden beğeni alacaksınız.

 • Güvenlik

  Günümüzde güvenlik web siteniz için olmazsa olmaz bir konudur. Web sitesinin saldırılara karşı savunma kabiliyetinin ileri düzeyde olması gerekir. Ekibimiz yazılım ekibi olmasından dolayı gelecek saldırılara karşı nasıl savunma yapacağını bilen uzmanlardan oluşmaktadır.

 • Teknik Destek ve Takip

  Web sayfanızın kesintisiz ve sorunsuz çalışması için ekibimiz her türlü hassasiyeti göstermektedir. Web sayfanızın yönetimi ile ilgili sorularınız, e-posta adreslerinin oluşturulması, kurulumu, yeni talepleriniz gibi tüm işlemlerde her zaman hazır bir ekip sizi beklemektedir. Ayrıca alan adı ve hosting süreleri sizin yerinize takip edilir. Yenileme süresi yaklaşan alan adı ve hostingler için 10 gün önceden müşterilerimiz bilgilendirilir.

 • Yazılım Standartlarımız

  Web sayfasının yapılması sürecinde; Asp.Net, Ms Sql Server, Html 5, Css3, Ajax, Bootstrap, JavaScript, Jquery gibi birçok materyal kullanılmaktadır. Tasarımlarımızda özgünlüğe dikkat ediyoruz. Kodlarımızı güvenlik testlerinden geçirerek web sitesini yayınlıyoruz. Mobil ve diğer tüm cihazlara uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

 • Kolay Yönetim

  Yıllarca müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek en kolay ve etkili yönetim paneliniz hazırladık. Web sitenize içerik eklemek için herhangi bir yazılım dili bilmenize veya daha önceden bir web sitesi yönetimi tecrübenizin olmasına gerek yok. Panel kullanımı ile ilgili videolarımızı seyrederek kendi web sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz.

 • Uygun Fiyat Avantajı

  Fobe Yazılım olarak ihtiyaç-maliyet dengesine dikkat ediyoruz. Her bütçeye uygun web siteleri için bizimle irtibata geçebilir veya Online Web Sitesi Teklif Sistemimiz üzerinden fiyat alabilirsiniz.

 • Hızlı Çözüm

  "İşimiz Web Sitesi Kurmak" bu nedenle işimize odaklanıyor. Taleplere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Bu noktada müşterilerimizinde hazır olması süreç açısından çok önemlidir. Web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde hazır olması gereken materyalleri sunmakta fayda var. * Logo
  * Adres, telefon, faks numarası, kullanacağınız email adresi
  * Hizmet veya ürünleriniz, hizmet ve ürünlere ait içerik ve resimler
  * Referanslarınız
  gibi en temel içeriklerin hazır olması web sayfasının yapım aşaması için son derece önemlidir.

Web Sitesi Fiyat Teklifi İstiyorum


Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ama Bilgim Yok?

 • 1.Nereden Başlamalıyım?1.Nereden Başlamalıyım?

  Web site yaptırmak istiyorum ama nereden başlamalıyım derseniz; ilk olarak "Alan Adı(Domain) Tescili" ile başlamalısınız. Çünkü sizin artık internet ortamında kimliğiniz olacaktır.

  Birçok alan adı uzantıları vardır, Türkiye'de genelde kullanılan alan adları(domain) ".com, .com.tr, .net, .org, .gov.tr, .biz gibi örnekler verebiliriz. "

  Alan Adı(Domain)na sahip olmak çok kolaydır. uzantısı .tr olmayan alan adları için herhangi bir evrak gerekmez. Fakat .tr uzantılı bir alan adına sahip olmak isterseniz, bu durumu ispatlamanız gerekir.

  Nasıl derseniz bu konuyu örnek ile açıklayalım; siz bir işletme sahibisiniz ve işletmenizin adıda ABC A.Ş. olsun. ABC A.Ş. nin size ait olduğunu ispatlayan belgeleri sunmanız gerekir. Bu belgeler "Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, Yetki Belgesi, Marka Tescil Belgeleri" gibi evraklar ile temin edilebilir.

  Diğer alan adları için böyle bir durum söz konusu değildir.

 • 2.Hosting (barındırma) Nedir?2.Hosting (barındırma hizmeti) Nedir?
 • 3.Web Site Tasarımı Yaptırmak3.Web Site Tasarımı Yaptırmak
 • 4.Teknik Destek Hizmetleri4.Teknik Destek Hizmetleri

Bazı Püf Noktaları

 • Kurumsal Email Adresi Nedir?Kurumsal Email Adresi Nedir?
 • Kapasite Seçimi(Hangi Hosting?)Kapasite Seçimi(Hangi Hosting?)
 • Seo Nedir?Seo Nedir?
 • Responsive Tasarım Nedir?Responsive Tasarım Nedir?